SZKOLENIA DOFINANSOWANE

WYKORZYSTAJ DOSTĘP DO DOFINANSOWANYCH SZKOLEŃ!

OF_szkolenia dofinansowane

SZKOLENIA DOFINANSOWANE DLA MIKRO MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

  • szkolenia finansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Bazy Usług Rozwojowych
  • aż do 80% dofinansowania - dla mikro, małych i średnich firm
  • aby skorzystać ze szkoleń firma nie musi sama pisać wielostronicowych wniosków (jak w poprzednich programach UE), tylko wybiera szkolenie z oferty firmy szkoleniowej
  • aby uzyskać refundację, firma szkoleniowa, z której usług korzysta beneficjent, musi posiadać certyfikat SUS 2.0, weryfikujący jej kompetencje i potwierdzający najwyższy standard świadczonych usług szkoleniowo-doradczych
  • dostęp do bardzo atrakcyjnej oferty szkoleń - do tej pory niedostępnych w projektach dofinansowanych

SPRAWDZIMY CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ

Nie musisz obawiać się skomplikowanej procedury dostępu do szkoleń! Sprawdzimy za Ciebie czy Twoja firma kwalifikuje się do uzyskania dofinansowania i wypełnimy wszystkie dokumenty!

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM DOSTAWCĄ USŁUG SZKOLENIOWYCH

Posiadamy uprawnienia do świadczenia refundowanych szkoleń, dlatego szkolenia z naszej oferty są refinansowane przez PARP ze środków UE.

- warunki dofinansowania woj. opolskie

LKW auf der Autobahn 3

TEMATYKA SZKOLEŃ

ECODRIVING KAT. C

Szkolenie docenione przez setki firm transportowych! Dzięki przeszkoleniu swoich kierowców w zakresie ekonomicznej, bezpiecznej i efektywnej jazdy samochodem firmy generują oszczędności 4-24% związane ze spadkiem spalania.

 

ECODRIVING KATEGORIA B

Szkolenie dedykowane dla każdego kierowcy, chcącego zwiększyć bezpieczeństwo i generować oszczędności związane ze zużyciem paliwa. Polecane firmom, które w swoich strategiach CSR zakładają wzrost bezpieczeństwa, racjonalne korzystanie z surowców i ochronę środowiska.

TRENER WEWNĘTRZNY ECODRIVINGU

Posiadasz firmowych kierowców i zależy Ci na trwałej zmianie i monitorowaniu nawyków oraz wdrożeniu programu bezpieczeństwa i oszczędności? Przeszkolimy i certyfikujemy trenerów wewnętrznych w firmie zgodnie z europejską metodologią EcoEffect.

MARKETING / CSR

Doradztwo w obszarze marketingu lub społecznej odpowiedzialności, ukierunkowane na stworzenie strategii marketingowej lub CSR. Doradztwo składa się z audytu, pracy indywidualnej z podziałem na strategiczne obszary, wypracowaniem strategii w postaci gotowego dokumentu.