doświadczenie

2016

“Ecodriving i Odpowiedzialna Flota wspierają ideę społecznej odpowiedzialności biznesu”

To projekt, który wygrał w konkursie PARP na najlepsze projekty w zakresie CSR. To działanie i wsparcie pomogło nam rozwinąć i przetestować w firmach program Odpowiedzialna Flota oraz stworzyć m.in. aplikację mobilną “Odpowiedzialny
Kierowca”

2015

W gronie najlepszych firm szkolących bezpieczne floty

Wstąpienie do Polskiego Stowarzyszenia Motorowego założonego przez Sobiesława Zasadę, zrzeszającego najlepsze ODTJ w Polsce. W ramach współpracy zostaliśmy również realizatorem programu szkoleń Bezpieczna Flota PZU.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Cały zespół merytoryczny przeszkolony w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i normy ISO 26 000, stworzenie strategii CSR, stworzenie oferty pozwalającej realizować strategie CSR w innych firmach.

Stworzenie i realizacja programu DAF Ecodrive+

Rozpoczęcie współpracy z producentem samochodów ciężarowych DAF przy uruchomieniu pierwszego w Europie programu szkoleń dla kierowców zawodowych (realizowany na terenie całej
Polski). Wszyscy instruktorzy uzyskali certyfikację DAF Holandia w zakresie znajomości floty i prowadzenia szkoleń na ciągnikach siodłowych DAF.

Bezpieczna Flota PZU

Rozpoczęcie współpracy z PZU jako wykonawca szkoleń w ramach ogólnopolskiego programu szkoleń dla firmowych flot.

Certyfikacja trenerów IRU / EcoEffect

Wszyscy trenerzy Ecodrivingu zostali przeszkoleni i certyfikowani przez belgijskich instruktorów w zakresie ecodrivingu i prowadzenia kursów Train The Treiner.

2014 -2015

EKOodpowiedzialni

Realizacja ogólnopolskiego autorskiego projektu “EKOodpowiedzialni”, w ramach którego zdobyliśmy doświadczenie nie tylko jak skutecznie szkolić firmowych kierowców, ale również motywować ich do osiągania wspólnych celów.

2012 - 2013

Ecodriving - sposób na jazdę EKO-i-LOGICZNĄ

Realizacja autorskiego projektu, w ramach
którego przeszkolono 100 firm z województwa opolskiego z techniki bezpiecznej jazdy oraz
ecodrivingu.  

W ramach projektu przeprowadzono również badania psychologiczne kierowców w kontekście podatności na zmiany nawyków i postaw, skuteczności szkoleń i motywacji do stosowania bezpiecznej i ekologicznej jazdy w firmach.

2012

Otwieramy ODTJ stopnia wyższego

Własny ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego pozwolił nam szkolić w wymiarze masowym kierowców indywidualnych, firmowych, a także realizować kursy i programy bezpieczniej jazdy np. dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych. Szkoliliśmy największe polskie floty, m.in. Kompania Piwowarska, Solid, Poczta Polska, PKP, Policja, PZU i wiele innych.

2011

Zaczynamy przygodę z Ecodrivingiem!

testy spalania i szkolenia z elementami ecodrivingu, m.in. dla marki Mercedes - samochody
dostawcze, testy dla dziennikarzy

Mistrzowski Instruktor - Kursy na Instruktorów Techniki Jazdy

Pod taką nazwą zrealizowaliśmy pierwsze cykle szkoleń na Instruktorów Techniki Jazdy. Po odbytym kursie instruktorzy zdobyli uprawnienia i certyfikat, tak by w przyszłości oni mogli uczyć bezpiecznej jazdy kolejne grona kierowców.